FORGOT YOUR DETAILS?

INDIVIDUÁLNE NUTRIČNÉ PLÁNY

Spolu s desiatkami klientov som si vyskúšal niekoľko foriem stravovania od počítania makier, cez rôzne diéty a zistil som, že každý sme jedinečný a aj preto je dôležitý osobitný prístup pri každom klientovi.

Nesnažím sa klientom nastavovať nezmyselné krátkodobé diéty ale skôr postupne zmeniť ich myslenie v oblasti stravy a zlepšíť ich celkový životný štýl.

Zmeniť stravovacie návyky nejde zo dňa na deň ale je to dlhodobý proces v ktorom je potreba pochopiť správne princípy stravovania.

V mojom jedálničku nenájdete klasické diéty s neustále sa opakujúcimi jedlami ale pestrý výber jedál na každú časť dňa.

 

AKO TO PREBIEHA?

Klient vyplní úvodný dotazník, na základe ktorého je nutričný plán pripravený. Po čo najpodrobnejšom vyplnení dotazníka, zhodnotím Vaše doterajšie stravovacie návyky a pitný režim, zohľadním alergie, potravinové intolerancie, Vaše obľúbené/neobľúbené jedlá, celkový ciel a vypracujem analýzu spolu s navrhnutým nutričným plánom.

V prípade potreby sa plán ďalej prispôsobuje klientom a po pravidelnom feedbacku od klienta sa upravuje, aby nedošlo k stagnácií.

Po vyplnení dotazníka je potrebné uhradiť platbu na účet a následne je klientovi do 3 pracovných dní odoslaný vypracovaný individuálny plán na email, ktorý zadal pri objednávke.

TOP